MENUMENU

درباره ترجمه

۲۹شهریور

درباره ترجمه

این قسمت، اختصاص دارد به تمامی اطلاعات مورد نیاز جهت (پشتیبانی) ترجمه های قابل استناد و کامل در دپارتمان ترجمه شریف یار و همچنین به صورت هفتگی نکات آموزشی جذابی در این قسمت برای علاقه مندان قرار خواهد گرفت. با وارد نمودن ایمیل خود در بالای صفحه مربوط به نکات آموزشی، تمامی این نکات در بازه های زمانی مشخص برای شما ایمیل خواهد شد. این نکات آموزشی شامل مقالات جدید در ارتباط با ترجمه، موارد آموزشی، اشتباهات رایج و … خواهد بود. علاوه بر ایمیل با ملحق شدن به ما در شبکه های اجتماعی (مثل اینستاگرام) تمامی این نکان جالب را به صورت مداوم دریافت خواهید نمود. از دیگر بخشهای این قسمت اخبار ترجمه است که به دو قسمت تقسیم می گردد: اخبار دپارتمان و اخبار ترجمه. با پیگیری اخبار در سایت دپارتمان ترجمه و یا با عضویت در خبرنامه و همچنین با ملحق شدن به ما در اینستاگرام از جدیدترین اخبار در ارتباط با ترجمه و همچنین پیشرفتهای تکنولوژی مرتبط با ارتقای سطح ترجمه توسط ماشین ها مطلع خواهید شد. علاوه بر اینها در قسمت فرهنگ لغات برخی از فرهنگهای لغات مفید و سودمند به شما معرفی می گردد و برخی از آنها نیز جهت دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
یکی از پربازدید ترین و پرطرفدارترین بخشهای وب سایت دپارتمان ترجمه شریف یار، بخش دانلود کتاب زبان می باشد. در این قسمت مجموعه کاملی از کتابهای مرتبط با یادگیری زبان و همچنین ترجمه برای علاقه مندان قرار گرفته است. هدف اصلی دپارتمان ترجمه شریف یار از ایجاد این قسمت جهت دانلود رایگان کتابهای زبان، ایجاد فرصت برابر جهت آموزش زبان و همچنین کمک به ارتقای سطح ترجمه های (پشتیبانی) گرفته توسط علاقه مندان خواهد بود. با نظر به توجه گسترده علاقه مندان و بازدیدهای فراوان از بخش درباره ترجمه، این دپارتمان در نظر دارد قسمتهای جذاب دیگری را نیز به این قسمت اضافه نماید و در راستا از هرگونه پیشنهاد یا انتقاد شما استقبال می نماید.

 

 

 

دپارتمان ترجمه شریف یار:

 

 

 

جهت سفارش ترجمه، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع ترجمه

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 6 را به شماره 09024024920 پیامک کنید

منوی اصلی ترجمه

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش ترجمه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 6 را به شماره 09024024920 پیامک کنیدکليه حقوق محفوظ است / شریف یار 1396