MENUMENU

درباره دپارتمان ترجمه شریف یار

۱۴دی

درباره دپارتمان ترجمه شریف یار

دپارتمان ترجمه شریف یار با در نظر گرفتن مترجمان متخصص جهت ترجمه متون تخصصی در تمامی رشته های دانشگاهی سعی دارد که ترجمه ها ی شما را به صورت کاملا تخصصی (پشتیبانی) دهد. بدین صورت که ما مترجمین را با توجه به سوابق و تجارب کاری آنها در زمینه های تخصصی شان گزینش می کنیم و هنگام ترجمه متن شما آن را به متخصص گزینش شده در همان فیلد کاری واگذار می کنیم.
این دقت نظر هنگام انتخاب مترجم متخصص و سپردن کار ترجمه مشتریان به آنها ، بر میزان کیفیت متن ترجمه شده تاثیر بسزایی خواهد داشت.

متخصصین دپارتمان ترجمه شریف یار که قادر به ترجمه متن تخصصی شما در مدت زمان کم به صورت فوری می باشند ، در حالی که با توجه به ترجمه در مدت زمان کم هیچ گونه تاثیری بر میزان کیفیت متن ترجمه شده نخواهد داشت.

ما در دپارتمان ترجمه با توجه به سرعت و کیفیت عملکرد مترجمین، تعهد زمانی بالایی نسبت به زمان وعده داده شده تحویل کار شما را داریم.

داشتن مترجمین همراه و همزمان متخصص و حرفه ای با دانش و تجربه بالا از جمله امتیازات

منحصر به فرد دپارتمان ترجمه موسسه شریف یار می باشد که به ندرت در دیگر موسسات دیده میشود.

متخصصین مترجم همراه و مترجم همزمان موسسه شریف یار با داشتن تجربه چندین ساله دراین زمینه و حضور در کنفرانس های بین المللی گوناگون و همچنین جلسات حضوری، این امکان را برای موسسه فراهم کرده که با اعتماد کامل به تسلط و تجربه آنها ، پاسخگوی نیاز شما مشتریان گرامی باشد.

از دیگر امتیازات این دپارتمان، تمرکز بالا بر روی ترجمه متون عربی به فارسی و فارسی به عربی می باشد که ما برای این بخش از ترجمه، متخصصین مجرب با بالاترین مدرک تحصیلی داریم ، که از لحاظ کیفیت ترجمه کاملا تضمینی می باشد.

برای تمامی موارد شما متقاضی محترم می توانید به دو صورت اینترنتی وحضوری به موسسه ما تشریف آورده و نوع درخواست خود را بیان کنید .

ما پاسخگوی شما خواهیم بود و از هر گونه همکاری با شما خوشحال خواهیم شد.

 

 

 

جهت سفارش ترجمه، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع ترجمه

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 6 را به شماره 09024024920 پیامک کنید

منوی اصلی ترجمه

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش ترجمه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 6 را به شماره 09024024920 پیامک کنیدکليه حقوق محفوظ است / شریف یار 1396