MENUMENU

دانلود کتاب زبان

۱آذر

دانلود کتاب زبان

با توجه به اهمیت کتاب در افزایش سطح فرهنگی و دانش عمومی، دپارتمان ترجمه شریف یار تلاش نموده است مجموعه گسترده ای از کتابهای مفید در ارتباط با ترجمه و همچنین کتابهایی با محوریت زبان انگلیسی و عربی را برای علاقه مندان فراهم آورد. مطالعه کتابها به زبان های خارجی همچون عربی یا انگلیسی، یکی از بهترین راهها جهت ارتقای دانش زبانی و همچنین گسترده نمودن دایره واژگانی می باشد. در این قسمت شما می توانید از فهرست موضوعی کتابها برای یافتن کتاب مورد نظر خود استفاده نمایید. برای هر یک از کتابهایی که برای دانلود در این قسمت قرار گرفته، خلاصه ای از کتاب مورد نظر ارائه شده تا علاقه مندان با مطالعه آن یک دید کلی در ارتباط با آن کتاب پیدا نمایند. پس از آن به راحتی می توانید با کلیک بر روی دکمه دانلود آن کتاب را به صورت رایگان دانلود نمایید. کتابهای موجود در بخش دانلود کتاب زبان دپارتمان ترجمه شریف یار گستره وسیعی از موضوعات را در بر می گیرند. دپارتمان ترجمه شریف یار با تکیه بر سابقه چند ساله خود و با در اختیار داشتن امکانات و تیم کارآزموده در زمینه ترجمه متون، این توانایی را دارد تا با انتخاب کتابهایی با موضوعات روز که به فراخور نیاز مراجعه کنندگان انتخاب می گردند، در افزایش سرانه مطالعه کشور و ارتقا دانش عمومی در حوزه زبان و ترجمه نقش موثری بازی نماید. از آنجایی که دستیابی به چنین امر مهمی بدون یاری اساتید و اصحاب قلم امکان پذیر نمی باشد، در اینجا دپارتمان ترجمه شریف یار از تمامی علاقه مندان دعوت می نماید تا جهت ارائه خدمات موثر در فراگیر شدن یادگیری زبانهای بین المللی و انتقال دانش و تجربه به علاقه مندان یادگیری، مساعدت و همراهی خود را از این مجموعه دریغ ننمایند و با اشتراک کتابهایشان به ارتقای کیفی و کمی بخش دانلود کتاب زبان یاری رسانند.

 

 

دپارتمان ترجمه شریف یار:

 

 

 

جهت سفارش ترجمه، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع ترجمه

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 6 را به شماره 09024024920 پیامک کنید

منوی اصلی ترجمه

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش ترجمه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 6 را به شماره 09024024920 پیامک کنیدکليه حقوق محفوظ است / شریف یار 1396