MENUMENU

موک

۱آذر

موک

این کلمه که در اصل از ترکیب واژه های Massive open online course گرفته شده است، و به معنی دوره های درسی آنلاین رایگان فراگیر می باشد، البته واژه های Massive و Open می تواند تداعی کننده معانی متعدد باشد. دو ویژگی مهم آنها آزاد بودن آنها هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ امکان شرکت در آنها برای عموم افراد در سراسر دنیا و گستردگی و فراگیر بودن دوره ها در همه نقاط و قابلیت شرکت دادن اقشار مختلف در آن ها می باشد. به بیانی دیگر در این گونه کلاس ها بر خلاف کلاس های درس سنتی که با محدودیت مکان مواجه بودند، با محدودیت در تعداد شرکت کنندگان روبرو نمی شوند. این گونه دوره های آموزشی عموما توسط دانشگاه های مطرح دنیا برگزار می شود و دارای تکالیف و تمارین درسی هفتگی می باشد و بعد از گذراندن این دوره ها توسط متقاضیان و (پشتیبانی) تست ها به آن ها مدرک معتبر توسط دانشگاه برگزارکننده اعطا می شود.

 

دپارتمان ترجمه شریف یار:

 

 

 

جهت سفارش ترجمه، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع ترجمه

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 6 را به شماره 09024024920 پیامک کنید

منوی اصلی ترجمه

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش ترجمه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 6 را به شماره 09024024920 پیامک کنیدکليه حقوق محفوظ است / شریف یار 1396