MENUMENU

شبکه های اجتماعی

۳۰آبان

شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، توییتر، فیس بوک، گوگل پلاس و غیره جزء لاینفک زندگی بشر شده است. به جرات می توان گفت که تقریباً هیچ شرکت، سازمان، موسسه به بیانی دیگر هیچ کسب و کاری بدون بهره گیری از این شبکه ها فعالیت نمی کنند. البته استفاده ازین شبکه ها فقط به مجموعه های تجاری منحصر نیست و افراد در سنین مختلف ازین ابزارها برای داشتن ارتباطات هرچه بیشتر با سایر افراد در سرتاسر دنیا بهره می جویند. وجود چنین شبکه هایی به صاحبان مشاغل این امکان را می دهد که محصولات و خدمات خود را به همگان معرفی کنند و در نهایت به فروش برسانند. این امر علاوه بر رونق کسب و کار صاحبان مشاغل به مشتریان هم این اجازه را می دهد تا کالاها و خدمات موردنیاز خود را انتخاب و خریداری کنند. با توجه به موارد گفته شده دپارتمان ترجمه شریف یار، خدمات متعدد خود را با استفاده ازین شبکه ها در اختیار متقاضیان قرار می دهد. علاقمندان برای آگاهی از اخبار مربوط به ترجمه، ویرایش و همچنین دوره های آموزشی مجازی موسسه می توانند با پیوستن به شبکه های اجتماعی شریف یار ازین خدمات استفاده کنند.

 

دپارتمان ترجمه شریف یار:

 

 

 

جهت سفارش ترجمه، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع ترجمه

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 6 را به شماره 09024024920 پیامک کنید

منوی اصلی ترجمه

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش ترجمه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 6 را به شماره 09024024920 پیامک کنیدکليه حقوق محفوظ است / شریف یار 1396