MENUMENU

دوره های آموزشی

۳۰آبان

دوره های آموزشی

 

یکی از جدیدترین خدماتی که دپارتمان ترجمه شریف یار در زمینه آموزش ارائه خواهد داد، دوره های آموزش از راه دور کاملی است که توسط برترین اساتید دانشگاه های معتبر دنیا تدریس می شود. نکته مهمی که درمورد این دوره ها وجود دارد این است که مباحث مطرح شده در هر دوره لزوما در رابطه با یادگیری صرف زبان انگلیسی نیست، به این دلیل که ویدئوها و دوره های متعددی در زمینه آموزش زبان انگلیسی از سطح ابتدایی تا پیشرفته در بازار موجود است، بنابراین علاقمندان برای یادگیری سطوح مختلف زبان می توانند از این دوره ها که به آسانی در دسترس است، استفاده کنند. دوره هایی که توسط دپارتمان شریف یار تهیه شده، از سطح آموزش محض زبانی فراتر رفته و دوره های کاملاً تخصصی در زمینه های گوناگون را در بر می گیرد.. دوره ها به صورت هفتگی به همراه زیرنویس فارسی در سایت شریف یار قرار می گیرد. علاقمندان برای آگاهی از دوره ها و نحوه برگزاری آنها می توانند با عضویت در سایت یا پیوستن به اینستاگرام مجموعه، از این امکان بهره بگیرند.

 

 

دپارتمان ترجمه شریف یار:

 

 

 

جهت سفارش ترجمه، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع ترجمه

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 6 را به شماره 09024024920 پیامک کنید

منوی اصلی ترجمه

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش ترجمه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 6 را به شماره 09024024920 پیامک کنیدکليه حقوق محفوظ است / شریف یار 1396