MENUMENU

ترجمه فارسی به انگلیسی

۲۹شهریور

ترجمه فارسی به انگلیسی

یکی از چالش های اساسی برای بسیاری از افرادی که به نحوی ناچار به ایجاد ارتباط با ارگان ها و سازمان های خارجی هستن، نیاز آنها به ترجمه فارسی به انگلیسی متن های خود می باشد. این نیاز از موارد کوچک همچون ارسال یک ایمیل رسمی به زبان انگلیسی شروع می گردد و تا موارد حساسی همچون مکاتبات تجاری و یا چاپ و انتشار مقالات علمی در نشریات بین المللی ادامه دارد. با وجود احساس چنین نیاز گسترده ای، همچنان ترجمه های صورت گرفته از زبان فارسی به زبان انگلیسی با مشکلات بسیاری مواجه است. این چالش ها زمانی بیشتر خود را نمایان می سازند که محققین گرانقدر کشور مقالات علمی خود را به زبان فارسی نگارش می نمایند و تمایل دارند با ترجمه آنها به زبان انگلیسی آنها را ژورنالهای آی اس آی (ISI) به چاپ رسانند تا حاصل پژوهش آنها برای غیر فارسی زبانان نیز منتشر گردد.

بزرگترین مانع جهت (پشتیبانی) یک ترجمه فارسی به انگلیسی خوب عدم تسلط به موضوع مورد ترجمه و همچنین عدم آشنایی کامل با زبان انگلیسی می باشد. علاوه براین، انتخاب واژه معادل صحیح انگلیسی به جای واژه های فارسی، به خصوص در مورد اصطلاحات تخصصی و حرفه ای از دیگر مشکلات رایج در ترجمه فارسی به انگلیسی است. (پشتیبانی) چنین ترجمه هایی نیازمند داشتن تیمی از متخصصین در رشته های مختلف و مترجمین توانمند می باشد.

موسسه شریف یار با داشتن سابقه ارزشمند در (پشتیبانی) پروژه های پژوهشی در سطوح مختلف، این توانایی را دارد که کلیه متون فارسی را با بالاترین کیفیت ممکن به زبان انگلیسی ترجمه نماید. باید توجه داشت علاوه بر ترجمه فارسی به انگلیسی، دپارتمان ترجمه این موسسه، کلیه متن های ترجمه شده را با کمک گروهی از مترجمین ایرانی که سالهای متمادی در کشورهای انگلیسی زبان زندگی نموده اند، مورد بازبینی قرار می دهد و تمامی متون از حیث رعایت واژگان تخصصی صحیح و همچنین انتخاب معادل های دقیق برای واژه های فارسی بررسی خواهند شد. علاوه بر این، شبکه مترجمین مقالات شریف یار با تجربه بالای خود در زمینه ترجمه متون کاملا تخصصی از اصطلاحات رایج در مقالات بین المللی به جای ترجمه های دم دستی و ساده استفاده می نمایند تا مقالات ترجمه شده از سطح بالای زبانی برخوردار باشد و از این نظر با اصلاحات تخصصی مواجه نگردند.جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا جهت برخورداری از مشاوره ما می توانید با ما تماس بگیرید و یا نظرات خود را در بخش ” نظرات” سایت وارد نمایید.

ترجمه فارسی به انگلیسی در شریف یار

ویرایش رایگان پس از تحویل
کیفیت بالای ترجمه
زمان کوتاه تحویل
(پشتیبانی) ترجمه توسط مترجمین مجرب در زمینه تخصصی شما

با توجه به طیف وسیع متخصصینی که در دپارتمان ترجمه موسسه شریف یار فعالیت می کنند و همچنین به منظور رفاه حال مشتریان گرامی، ترجمه متون در موسسه شریف یار به چهار سطح مختلف تقسیم شده است.

با سابقه: متخصصینی که بیشتر از یک سال با موسسه شریف یار همکاری داشته اند و موسسه کیفیت کار بالای این عزیزان را تضمین می نماید.

کم سابقه: مدت همکاری آنها با موسسه شریف یار کمتر از یک سال است.

تخصصی: ترجمه توسط فارغ التحصیلان گروه آموزشی یکسان با گروه آموزشی دانشجو

عمومی: ترجمه توسط فارغ التحصیلان گروه آموزشی زبان انگلیسی

*قیمت هایی که در ادامه ذکر شده اند به ازای هر صفحه (۲۵۰ کلمه) است

price-translate3

*برای ترجمه متون مربوط به رشته های حقوق و علوم پزشکی مقدار ۱۰% هزینه اعلام شده به مبالغ فوق اضافه می گردد.

 

 

جهت سفارش ترجمه، در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل mak.project2017@gmail.com  اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

سفارش سریع ترجمه

شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 6 را به شماره 09024024920 پیامک کنید

منوی اصلی ترجمه

درخواست يا سفارش خود را از طريق فرم زير ارسال نماييد

جهت سفارش ترجمه در فرم زیر اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و یا مستقیما از طریق ایمیل sharifyar4@gmail.com اطلاعات مد نظر خود را سفارش دهید.

همچنین می توانید برای ثبت سفارش عدد 6 را به شماره 09024024920 پیامک کنیدکليه حقوق محفوظ است / شریف یار 1396